V 14. KOLE OPÄŤ S VÝHROU!!

Opäť sme predviedli výborný výkon v piatkovom zápase v Bratislave proti súperovi 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava, ktorý nenechal nikoho na pochybách o našej sile a kvalite. S výsledkom 1:6 proti bratislavskému tímu sme ukázali nielen skvelú tímovú súhru, ale aj individuálnu kvalitu svojich hráčov.

Alex Ľubomír Lauko, strelec 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava, začal streleckú šou v 7. minúte. Tomáš Bielik pridal ďalší gól v 8. minúte, a Szabolcs Jakubík pokračoval v rozširovaní skóre s gólom v 14. minúte. Viliam Rakica prispel gólmi v 27. s 32. minúte, Dmytro Fedyk skóroval v 40. minúte a Szabolcs Jakubík zakončil triumfálny zápas gólom v 40. minúte.

Prinášame zhodnotenie od hráča Matúša Bielika: ,,Cestovali sme do Bratislavy s tým, že sme vedeli čo od súpera čakať, takisto aj super bol na nás dobre pripravený, ale naša kvalita sa prejavila aj napriek tomu, že sme inkasovali ako prví. Do polčasu sme stav otočili a do kabíny sme išli za stavu 1:2 pre nás. V druhom polčase sme chceli pridať ďalšie góly a poistiť si 3 body, čo sa nám podarilo a zápas skončil výsledkom 1:6 pre nás a môžme sa tak sústrediť na ďalší zápas, ktorý chceme na domácej palubovke zvládnuť a pripísať si ďalšie dôležité body.”