ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

Vážení fanúšikovia Futsal Teamu Levice,

S blížiacim sa Novým rokom by sme radi využili túto príležitosť na to, aby sme vám všetkým vyjadrili našu vďaku a nadšenie za vašu trvalú podporu. Rok 2023 bol pre nás plný vzostupov a pádov, no s vaším nadšením sme si vždy našli silu pokračovať v našej ceste k úspechom. A teraz, s Novým rokom pred nami, sme pripravení otvoriť ďalšiu kapitolu nášho futsalového príbehu.

Chceme vám sľúbiť, že budeme naďalej pracovať tvrdo, aby sme vám priniesli vzrušujúci a kvalitný futsal. Sme oddaní tomu, aby sme zdvihli povesť nášho klubu a predviedli skvelý futsalový zážitok pre každého z vás. Taktiež sme plní nádeje a očakávania ohľadom toho, čo nám prinesie budúci rok.

Nový rok nám prináša nové výzvy a príležitosti, a my sme pripravení ich prijať. Veríme, že spolu s vami, našimi vernými fanúšikmi, dosiahneme nové úspechy a posunieme hranice nášho tímu. Vaša podpora je nám neoceniteľná a veríme, že nám zostanete verní aj v nadchádzajúcich období.

Chceme vám zaželať šťastný a úspešný Nový rok! Nech vám prináša množstvo radosti, lásky a samozrejme, nezabudnuteľné chvíle s naším Futsal team Levice. Máme pre vás pripravených mnoho vzrušujúcich momentov a veríme, že spoločne dosiahneme veľké veci.

Ešte raz ďakujeme za vašu vernosť a podporu. Spolu sme silní a spolu dosiahneme veľké veci.

S láskou k futsalu, Futsal Team Levice